Nice to
meet you!

Welkom bij Aviso+

An Jacobs

Fiscaal Raadgever
an@avisoplus.be

Jan Weltens

Fiscaal Raadgever
jan@avisoplus.be

Joris Driesen

Fiscaal Raadgever
joris@avisoplus.be

Kristof Willekens

Fiscaal Jurist
kristof@avisoplus.be

Leonardo Liberato

Senior Dossierbeheerder
leonardo@avisoplus.be

Mathias Vanderstukken

Senior Dossierbeheerder
mathias@avisoplus.be

Monika Bardyka

Senior Dossierbeheerder
monika@avisoplus.be

Sofie Schruers

Senior Dossierbeheerder
sofie@avisoplus.be

Karolien Daniëls

Senior dossierbeheerder
karolien@avisoplus.be

Caroline Ruysen

Chief Happiness Officer
caroline@avisoplus.be

Gaby Camps

Administratief Verantwoordelijke
gaby@avisoplus.be

Stage

We zijn steeds op zoek naar leergierige stagaires accountancy en fiscaliteit.
lees meer

Vacatures

Wil je ook deel uitmaken van dit fantastisch team?
Bekijk onze vacatures en wie weet sta jij binnenkort zelf op deze pagina.

Werken bij Aviso+

voor meerwaarde zoekers

Als werkgever bieden we graag meer aan dan enkel een job. Klik hieronder om de meerwaardes te ontdekken die Aviso+ te bieden heeft.

AVISO+

Erkend door ITAA

Wij zijn erkend door het ITAA met erkenningsnummer: 50.111.109.

Ontvang nu alle belangrijke tips & tricks voor jouw KMO!

Bedankt voor je inschrijving!

Ontvang nu alle belangrijke tips & tricks voor jouw KMO!

Bedankt voor je inschrijving!